BMC LAB Gdańsk - Witamy na pokładzie! - BMC Switzerland Polska - Rowery Wyczynowe

Projekt BMC LABS powiększa się o kolejne miasto! Gdańsk to kolejny punkt na mapie Polski, który posiada miejsce skrojone na miarę kolarskiej i triathlonowej społeczności.

Do sieci salonów BMC LABS dołącza kolejne miasto, czyli Gdańsk. Jest to kontynuacja projektu firmy Taurus o uruchamianiu nowych lokalizacji w Polsce.

Kompleksowe podejście do klienta to kluczowa formuła projektu BMC LABS. Łączy ona szereg usług mających coraz większe znaczenie dla pasjonatów kolarstwa. Są to między innymi: profesjonalny bikefitting, testy rowerów BMC, konsultacje z fizjoterapeutami i trenerami, a także wspólne treningi.

Dlaczego Gdańsk?

Jak mówi Krzysztof Spławski z Menedżer ds. sprzedaży i produktów w BMC Polska:

„Zaangażowanie oraz doświadczenie ekipy AKBI Sport doskonale wpisało się w nasze oczekiwania, jakie zarysowaliśmy w ramach projektu BMC LABS Polska. Doskonała lokalizacja, miła atmosfera – te elementy również miały decydujące znaczenie. Jesteśmy po pierwsze bardzo dumni, że udało się otworzyć kolejny z LAB-ów w Polsce w ramach istniejącej sieci z ekipą Akbi Sport.”


„Jest nam szalenie miło, że założenia, jakie przyjęliśmy ponad rok temu tworząc projekt BMC LABS Polska są przez zespół z Gdańska tak ciepło przyjęte. Jak wiadomo na obecnym rynku rowerowym coraz większe znaczenie odgrywają kompleksowe usługi oraz pełne wsparcie doradcze i obsługa posprzedażna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świadomych klientów jesteśmy przekonani, że BMC LAB Gdańsk będzie się rozwijał dynamicznie w ramach naszej sieci i zaoferuje zarówno nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt jak i fachowe wsparcie.”

BMC LAB Gdańsk

Arkadiusz Buczyński i jego historia w branży rowerowej

„w 2019 roku sprowadziłem do Polski i rozpocząłem dystrybucję Schmolke-Carbon – producenta absolutnie topowych komponentów rowerowych wykonanych z najwyższej jakości karbonu (kierownice, siodełka, sztyce).

Rok później doszły produkty JRC-Components – wysokiej jakości kolorowe akcesoria rowerowe z aluminiom i karbonu, które idealnie nadają się do stworzenia spersonalizowanego pod własne oczekiwania pięknego roweru.”

 

„Swego czasu przyszedł pomysł na otworzenie większego, stacjonarnego sklepu, w którym będą również rowery. Warunki były dwa:
1. Po pierwsze – marka która jest na najwyższym poziomie,
2. Po drugie – marka której nie ma w Trójmieście.

Propozycje były trzy, ale to właśnie szwajcarskie BMC od początku przemawiało do mnie najbardziej. I tym samym od 26 listopada mamy w stolicy Pomorza BMC LAB Gdańsk.”

Oficjalne otwarcie BMC LAB w Gdańsku

„Cały dzień od rana był dla nas bardzo ekscytujący.

Co prawda nasz nowy lokal przy ul. Nowy Świat 4 otworzyliśmy już w pierwszych dniach listopada, niemniej jednak to właśnie miniony piątek – 26 listopada – był dla nas szczególny, gdyż tego właśnie dnia, oficjalnie otworzyliśmy w Gdańsku BMC LAB”- mówi Arkadiusz Buczyński.

 

„Praktycznie przez cały dzień mieliśmy gości. Niektórzy przychodzili jedynie z ciekawości zobaczyć, co to powstało nowego w tej części Gdańska-Osowy. Znacznie więcej osób można zaliczyć do klientów świadomych. Wyraźnie było widać, że przymierzają się do rowerów patrząc na nie jako „kolejna moja nowa maszyna”.

Po zachodzie słońca zawitali do nas pozostali goście: Piotr Wadecki, przedstawiciel BMC Polska – Krzysztof Spławski oraz niemalże cała gdańska drużyna kolarska – VO2max MTB Team.

Ekipa BMC LAB Gdańsk

BMC LAB Gdańsk to przede wszystkim ludzie. Zespół AKBI Sport tworzą Arkadiusz Buczyński oraz Maciej Zielonka.

Arkadiusz Buczyński
Uprawianie sportu zawodowego rozpoczął od żużla. Po doznanej kontuzji w meczu ligowym, oraz paroletnim rozbracie ze sportem – już w wieku masters-a powrócił na dwa kółka tym razem do uprawiania kolarstwa górskiego. Mistrz Polski MTB w kategorii dziennikarzy.

Maciej Zielonka
Uprawia czynnie kolarstwo od 1999 roku, startuje głównie w zawodach MTB XC oraz maraton. Na rowerach jeździ i majsterkuje całe życie. Od 2016 roku jest instruktorem kolarstwa. Głównie zajmuje się zawodnikami MTB oraz prowadzi zajęcia personalne z techniki jazdy w terenie. W branży rowerowej pracuje od 2010 roku.

Nasze oczekiwania?

Wiadomo, że początki zawsze są trudne, ale dołożymy wszelkich starań, aby już niedługo każdemu miłośnikowi kolarstwa w Polsce Północnej Akbi Sport kojarzyło się z BMC, zaś BMC z Akbi Sport – mówi Arek.

Wraz z ekipą BMC LAB Gdańsk zapraszamy wszystkich na przepyszną kawę na ulicę Nowy Świat 4 w Gdańsku.

Więcej informacji nt. sieci BMC LABS można znaleźć tutaj.


Dołącz do społeczności BMC

Proszę czekać

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na jego otrzymywanie Więcej »

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest Taurus Active sp. z o.o, pod marką TAURUS, NIP 6351864367, Regon 524105331 z siedzibą przy ul. Józefa Wieczorka 11, w Mikołowie 43-190, zwanym dalej „Administratorem” . Więcej »

BMC LABS

BMC LABS

Program rekomendacji BMC LABS łączy rowery marki BMC z najlepszymi specjalistami bikefittingu. Celem jest ułatwienie znalezienia doradcy dysponującego ekspercką wiedzą oraz doświadczeniem w wyborze i dopasowaniu roweru.

Znajdź punkt BMC LABS w Twojej okolicy:

BMC LAB Kielce

ul. Warszawska 192
25-414 Kielce

BMC LAB Szczecin

ul. Europejska 35
71-069 Szczecin

BMC LAB Mikołów

ul. Wieczorka 11
43-190 Mikołów

BMC LAB Toruń

Szosa Chełmińska 137
87-100 Toruń

BMC LAB Wrocław

aleja Karkonoska 36
53-015 Wrocław

BMC LAB Gdańsk

ul. Nowy Świat 4
80-299 Gdańsk

BMC LAB Lódź

ul. Wspólna 1
91-464 Łódź

BMC LAB Warszawa

ul. Błękitna 72
04-663 Warszawa

BMC LAB Kraków

ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków

BMC LAB Poznań

ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań

x
BMC Switzerland Polska - Rowery Wyczynowe
Logo